Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

Greipfrūtu sēklu un mizu ekstrakts «CitroBiotic»

Trauku mazgāšanas tabletes «Domol»

Veikalā kafejnīcā «Ekovirtuve» ceptā maize

«Zaļā bodīte» Tukumā
 

Izdrukāt

Par šo rakstu saņemtas 14 atsauksmes
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Jaunie ekoprodukti

 

Aptiekās nopērkams greipfrūtu sēklu un mizu ekstrakts «CitroBiotic», kas ražots no ekoloģiski tīriem augļiem – tie audzēti Eiropas sertifikātu ieguvušās bioloģiskās saimniecībās, par ko liecina zīme «Bio» uz produkta etiķetes. Tā ir garantija, ka bez organismam tik nepieciešamajiem antioksidantiem mēs papildus neuzņemsim liekas, nekontrolētas ķīmiskās vielas, kas radīs nevajadzīgu slodzi imūnsistēmai.

Daudzu pētījumu gaitā ir pierādīts, ka glikozīdam naringīnam, ko satur greipfrūts, ir ne tikai milzīgs antibakteriālais potenciāls, bet arī pretvīrusu un pretsēnīšu iedarbība. Ja vēlies sevi dabiskā veidā pasargāt no vīrusu viļņa gaisā, piemēram, braucot sabiedriskajā transportā, vari sūkāt greipfrūtu ekstrakta tabletīti.

«CitroBiotic» pieejams gan pilienu veidā, gan tabletēs. Ekstragētājviela ir palmu glicerīns (ķīmiski tas ir cukurs), tāpēc «CitroBiotic» ir patīkami saldeni rūgtena garša; to var dot arī maziem bērniem, ja ir skaidrs, ka citrusi bērnam neizraisa alerģiskas reakcijas.

 

Tagad videi un cilvēka veselībai draudzīgas trauku mazgāšanas tabletes nopērkamas arī veikalu tīklā «Drogas». «Domol» ekoloģiskās tabletes trauku mazgāšanai nesatur fosfātus un smaržvielas un atbilst citām vides aizsardzības prasībām: bioloģiski noārdās, nepiesārņo ūdeni, vairāk nekā 80% kartona iepakojuma sastāv no otrreizējās pārstrādes papīra, tablešu iepakojums sastāv no otrreizēji pārstrādājamās plastmasas. Produktam ir piešķirts ES ekosertifikāts «Ekopuķīte». Šis ekoloģiskais mazgāšanas līdzeklis labi iedarbojas pat pie zemas ūdens temperatūras.

Funkcionalitāte: 1. Mazgāšanas līdzeklis noņem pat iestāvējušos netīrumus un nodrošina nevainojamu trauku tīrību. 2. Sāls novērš kaļķakmens nosēdumus. 3. Stikla aizsardzība: aizsargā pret stikla koroziju. Pateicoties īpašai aizsardzības funkcijai, stikla trauki ilgāk izskatās kā jauni. 4. Skalošanas līdzeklis neatstāj ūdens un kaļķakmens pēdas un rūpējas par mirdzošu spīdumu.

Cena Ls 4,99 (norādītā cena ir informatīva un laika gaitā var mainīties).

 

Veikalā kafejnīcā «Ekovirtuve» sākuši cept maizi! Piedāvājumā bezrauga maizīte, kuras pamatsastāvs (kviešu milti, kefīrs, kviešu klijas, saulespuķu sēklas) papildināts ar dažādām piedevām: olīvām un pētersīļiem, lazdu riekstiem un aprikozēm, rozmarīnu un kaltētiem tomātiem. Tiek cepta arī veselības maize, valriekstu maize, saldskābā maize, baltmaize pita un maize ar auzu pārslām un klijām.

Cenas: Ls 2,20 - 4,50.

 

Veikalu adreses:

«Ekovirtuve» – Rūpniecības iela 11, Rīga.
«Drogas» – veikalu adreses atrodamas internetā http://www.drogas.lv.

 

Pagājušā gada nogalē darbu sāka pirmais ekoloģisko produktu veikals Tukumā, Katrīnas laukumā 1, – «Zaļā bodīte». Darba laiks: darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, sestdienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.

«Zaļā bodīte» piedāvā:

  • videi un cilvēkam draudzīgus sadzīves tīrīšanas līdzekļus: «Ecover», «Ulrich», «Sonett», «Alma Win», «Eko KLAR», «Sodasan»;
  • veselībai nekaitīgus dabiskus ķermeņa kopšanas līdzekļus gan pieaugušajiem, gan bērniem: «Essential Care», «Weleda», «Madara», «Urtekram», «Vitadent», «Logona»;
  • higiēnas un labsajūtas preces: «Natracare», «Nature AB», «Organyc», «Yes», «MOOM»;
  • mazuļa ādai draudzīgas dabiska materiāla autiņbiksītes: «Bambo», «Nature Babycare»;
  • grūtniecēm un jaunajām māmiņām noderīgas lietas: krūšturu ieliktnīšus no biokokvilnas, dabisku materiālu plāksterus, vates kociņus, pēcdzemdību higiēnas piederumus u. c preces;
  • bērnu apģērbu no ekoloģiski audzētas kokvilnas, vilnas, zīda («The Earth Collection»), kā arī bērnu gultasveļas komplektus un galda salvetes;
  • rotas no dabīgiem materiāliem – «The Earth Collection»;
  • dažādas rotaļlietas un spēles bērniem, veidojamos materiālus;
  • bioloģiskus pārtikas produktus gan bērniem, gan pieaugušajiem.