Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

Organisko kokosriekstu karameles skurbis

«Dr. Hauschka» sejas ikdienas kopšanas līdzekļu komplekts

Bioloģiskais «Macatella» sarkanvīns bez sulfītiem

Oleanat Bio» ziepes, šķidrās ziepes un dušas želejas

«Greenwalk» un «Faith in Nature» dabīgo kristālu dezodoranti

Autiņu komplekts «Nappy set» un «Podmācības» komplekts «Potty training kit»

Veļas tīrīšanas līdzeklis «Mio Fresh»

«Rīgas dzirnavnieks» bioloģiskie kviešu milti
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Jaunie ekoprodukti

 

«Essential Care» iepazīstina ar organisko kokosriekstu karameles skurbi. «Iespējams visgaršīgākais produkts, ko mēs jebkad esam radījuši!» saka «Essential Care» dibinātājas – māte un meita Mārgareta un Abija Vīdsas. Šis izmeklētais ķermeņa skrubis satur maigi attīrošos cukurniedru kristālus, kas bagāti ar glikolskābi (intensīvi atjauno ādu), un aromātisko pirmā spieduma kokosriekstu eļļu, kakao sviestu un magoņu sēklas, kas padara ādu zīdaini gludu un dziļi mitrina to.

2009. gadā «Soil Association» to atzina par labāko organisko ķermeņa kopšanas produktu. Organisko kokosriekstu karameles skrubis ir sertificēts atbilstoši «Soil Association» standartiem (100% organisks), piemērots vegāniem, iepakots skaistā otrreiz pārstrādājamā traukā, izgatavots ar rokām Lielbritānijā no cukura, ko piegādā Godīgas tirdzniecības sertificētas saimniecības.

Sastāvdaļas: kokosriekstu eļļa, saharoze, kakao sviests, basijas (šī) sviests, kokosriekstu augļi, magoņu sēklas, parastās mirtes lapu eļļa.

Cena: Ls 33,52/ 200 g.

Produkta izplatītājs: SIA «G un A»; tālr. 29390049; http://www.dabiga-kosmetika.lv

Pieejams veikalos: «Alternative shop», «Dabīgi produkti», «Ekoprodukti», «Ekopreces», «Saules dārzs», «Zaļā bodīte», veselības studijā «Weyergans high care studio» un interneta veikalā www.ekokosmetika.lv.

 

Veikala «Biotēka» jaunumi:

«Dr. Hauschka» sejas ikdienas kopšanas līdzekļu komplekts, kas domāts normālai, sausai un jutīgai ādai. Lai saprastu, vai kosmētika ir jūsu ādai piemērota, vienmēr labāk, ja var izmēģināt nevis vienu līdzekli, bet gan vairākus, ideālā gadījumā – pilnu sejas ikdienas kopšanas līdzekļu komplektu. «Dr. Hauschka» tādu iespēju piedāvā! Sejas ikdienas kopšanas līdzekļu komplektā ietilpst līdzeklis kosmētikas noņemšanai, ādas attīrīšanai, tonizēšanai, mitrinoši un aizsargājoši krēmi mazos iepakojumos, kuri ievietoti ērtā metāla kastītē, – pietiekami lielos, lai novērtētu produkta iedarbību, pietiekami mazos, lai lieki netērētos un varētu ērti paņemt līdzi ceļojumā, turklāt pietiekami skaistos, lai pasniegtu kā dāvanu īpašam cilvēkam. Cena: Ls 8,40.

Bioloģiskais «Macatella» sarkanvīns bez sulfītiem – no bioloģiski audzētām Tempranillo šķirnes vīnogām gatavots sausais sarkanvīns no saulainās Spānijas. Alkohols 13,5% tilp.

Sēra dioksīds un sulfīti ir plaši izmantoti konservanti (E 220 – 224, E 226 – 228), kas pagarina dzēriena glabāšanas laiku, aizsargājot pret mikroorganismu iedarbību. Lai arī daudzi pētījumi sulfītus atzinuši par nekaitīgiem, tiem piemīt arī negatīva ietekme: sulfīti samazina B1 vitamīna daudzuma pārtikā, kam tie pievienoti, turklāt nelielai daļai cilvēku ir pastiprināts jutīgums pret tiem, kas var izpausties kā galvas sāpes, reiboņi, elpas trūkums, nātrene u.c. Īpaši vajadzētu uzmanīties astmas slimniekiem, alerģiskiem cilvēkiem un cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar aknu vai nieru darbību.

 

Veikalā «Ekopreces» (http://www.ekopreces.lv) nopērkamas franču firmas «Oleanat Bio» ziepes, šķidrās ziepes un dušas želejas. «Oleanat Bio» ziepēm un dušas želejām piešķirts «Ecocert» sertifikāts; tās izgatavotas no augu sastāvdaļām, satur ēteriskās eļļas, lai padarītu ādu smaržīgu un uzlabotu garastāvokli. Piemērotas visiem ādas tipiem, maiga formula, neizraisa kairinājumu, bez ķīmiskām sastāvdaļām, klīniski testētas, nav izmēģinātas uz dzīvniekiem.

Pieejami dažādi tilpumi, arī īpaši izdevīgais 1 litra iepakojums.

 

Jaunais ekosalons «Annija» piedāvā firmas «Greenwalk» un «Faith in Nature» dabīgo kristālu dezodorantus no 100% dabīgiem minerāļsāļiem, kas neizrasa alerģiskas reakcijas. Novērš nepatīkama aromāta veidošanos, neiespaidojot organisma dabīgos vielmaiņas procesus. Hipoalergēns, nesmērē un neatstāj baltus traipus uz drēbēm, nesatur alumīnija hlorhidrātu, parabēnus, nekaitē apkārtējai videi.

Lietošana: pirms lietošanas dezodorantu samitrina zem tekoša ūdens, pēc lietošanas kristālu vēlreiz noskalo. Nodrošina svaiguma sajūtu 24 stundas diennaktī.

 

«Bambino Mio» jaunumi:

Autiņu komplekts «Nappy set» – ekonomisks un viegls veids, kā iegādāties autiņus. Komplektā ietilpst 12 kokvilnas autiņi un trīs autiņu biksītes.

«Podmācības» komplekts «Potty training kit» paredzēts pārejai no autiņiem uz podiņu. Biksītes neļauj samirkt virsdrēbēm, bet liek sajust mitrumu un diskomfortu, tādējādi veicinot prasīšanos uz podiņa. Komplektā arī podiņš un uzlīmes bērna apbalvošanai. Preces iegādājamas arī atsevišķi.

Veļas tīrīšanas līdzeklis «Mio Fresh» – pirmais lietotājam un videi nekaitīgais, biodegradablais autiņu tīrāmais līdzeklis. Tā antibakteriālā, baktericīdā iedarbība mazgāšanas laikā iztīra, atsvaidzina un aromatizē autiņus, kā arī mazina nepieciešamību mazgāt tos karstā ūdenī vai mērcēt. Nesatur enzīmus, sintētiskas smaržvielas, hlora balinātājus, krāsvielas. Jautājiet bērnu preču veikalos «Maijiņa» un «Baby-vest»; ekoveikalos «Dabīgi produkti», «Dabasbērns»; interneta veikalos www.mammy.lv, www.lakats.lv, kā arī Ģimenes aptiekās, Māmiņas aptiekā. Sīkāka informācija par tirdzniecības vietām –

http://www.bambinomio.com.

 

AS «Rīgas dzirnavnieks» uzsācis ekoloģiski tīra Latvijas produkta – bioloģisko kviešu miltu – ražošanu. Galvenais bioloģiskās pārtikas ražotāju ieguldījums ir skrupuloza sekošana līdzi produktu plūsmai, jo šīs produkcijas ražošana tiek rūpīgi kontrolēta, akreditēta, sertificēta. AS «Rīgas dzirnavnieks» jau 2008. gadā saņēma biedrības «Vides kvalitāte» sertifikātu par to, ka uzņēmuma darbība atbilst bioloģiskai ražošanai.

«Hercogs» bioloģiskie kviešu milti 1 kg iepakojumā ir pieejami jau aptuveni 400 tirdzniecības vietās visā Latvijā: lielveikalos «Maxima», «Iki», «Sky», «Elvi», «Mego», «Rimi», «Stockmann». Aptuvenā cena veikalos ir Ls 0,79-0,85.

 

Veikalu adreses:

«Ekopreces» – Mazā Nometņu iela 45/53, Rīga

«Annija» – A.Saharova iela 30, Rīga

«Biotēkas» Rīgā – Cēsu iela 12; Šķūņu iela 12/14; Slokas iela 12; i/c «Sky & More», Duntes iela 19a; mēbeļu un interjera centrs «Spice», Jaunmoku iela 13; i/c «Sky», K. Ulmaņa gatve 122; K. Barona iela 24/26

«Alternative shop» – Elizabetes iela 25, Rīga

«Dabīgi produkti» – K. Barona iela 41/43, Rīga

«Ekoprodukti» – Gramzdas iela 31, Rīga

«Dabasbērns» – Miera iela 17, Rīga

«Saules dārzs» – t/c «Pilsētas pasāža», Jelgava

«Zaļā bodīte» – Pils iela 13, Tukums

Veselības studija «Weyergans high care studio» – Dārzu iela 44, Rēzekne •