Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Ziedo Latvijas putniem!

 

Cīrulis gaisā, mednis mežā, lakstīgala ievu krūmā, stārķis staba galā – putni ir mums visapkārt un priecē ar dziesmām, skaisto izskatu un vienkārši to, ka tie ir. Bet būt putnam mūsdienās nav viegli: neapdomīga mežizstrāde iznīcina putnu ligzdas un ligzdošanas vietas; pilsētas, kas izplešas arvien tālāk, atņem laukus un pļavas griezēm un cīruļiem; izglītības trūkums putnus pārvērš «kaitēkļos»...

Tu, «Vides Vēstu» lasītāj, esi viens no tiem, kuri saprot dabas aizsardzības nozīmi un to, ka mums katram ir sava vieta kopējā sistēmā. Tevi satrauc Latvijas pēdējo zaļo vārnu liktenis un tas, kāpēc netālajā pļavā vairs nedzird griezes. Tev ir iespēja rūpēties par Latvijas putnu aizsardzību, ziedojot Latvijas Ornitoloģijas biedrībai!

Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) ir lielākā dabas aizsardzības nevalstiskā organizācija Latvijā. Mūsu misija ir saglabāt daudzveidīgu un dzīvotspējīgu Latvijas savvaļas putnu faunu. LOB apvieno gan profesionālus ornitologus, gan visdažādāko profesiju dabas draugus, skolēnus un pensionārus – visus, kam rūp Latvijas putnu liktenis.

Tu vari ziedot gan LOB darbības atbalstam vispār, gan atbalstīt kādu noteiktu mērķi. •

Anketa pdf formātā