Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Zemes darbu vietā viesu uzņemšana

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: Edvards B. (lauki@e-apollo.lv)
pirmdiena, 2004. gada 29. novembris 17:39:31

Savdabīgs bizness tas ir ES un tagad draud izvērsties arī Latvijā un raksturot to var kā valsts(ierēdņu) reketu (normas, standarti utt.) un Latvijas gadījumā «Lauku ceļotāja» atklāta vēlme kļūt par izredzēto šai nodarbē. Kā “sarunāt” šādu monopolstāvokli varas struktūrās nu ne jau man mācīt..... Nu nav jau man nekas pret tiem sertifikātiem principā, ja jau tas palīdz pārdot tiem “hamburgerēdājiem” to “lauku tūrismu” un tas ir vienīgais vieds kā spējīgi tie to “preci” novērtēt.

Man tūkstoškārt vērtīgāka par nospraustu sienu ar sertifikātiem būtu savā viesu grāmatā redzēt atsauksmes(gan labo, gan veicamo ) no tādām autoritātēm kā Ilmārs Tīrmanis , Māris Strazds arī savā ziņā no Anitras Toomas ..... , un uzņemt pie sevis tik tādus viesus kam šie Cilvēki arī ir mēraukla darbos un nostājā.

Es uzskatu ka tikai patērētājam(viņa naudasmakam(kapitālam)) ir tiesības izlemt ko pirkt(patērēt) sertificētu vai nē , ar mušām vai bez....... un diskutēt ar socialistiski-birokrātiski-oligarhiski centrēto Kristīni Apsīti tik diametrāli pretēju saimniecisko modeļu(principu)paudējiem diez vai ir iespējams.

PS. “eko......” jau sen(diemžēl) ir novazāts un kļuvis par preci.