Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Desmit padomi zaļam sapņu namam

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: Edgars (gufss@inbox.lv)
ceturtdiena, 2008. gada 14. augustā 14:31:47

Pameiginaju biopin krasas dabigas, ljoti labas man jau 5 gadus stav pirtinja kur nav parkrasota! Iesaku pameginat BIOPIN


Nosūtījis: Didims (didims@apollo.lv)
trešdiena, 2005. gada 30. novembris 15:40:06

Šobrīd gatavoju info par vācu firmas Kreidezeit ekoloģiskajām lieļļas, kaļķu u.c. krāsām.

Šobrīd tuvākā vieta, kur tādas nopirkt ir Igaunija, bet drīzumā tās būs pieejamas arī pie mums. Ja nu kādu interesē var pieteikties uz e-pastuNosūtījis: Ģirts (girts@vak.lv)
otrdiena, 2005. gada 29. novembris 19:25:05

Videi draudzīgas Vācijā ražotas krāsas un lakas iespējams iegādāties veikalā A.Čaka ielā 107. Ne visi veikala produkti ir videi draudzīgi, tāpēc jāprasa padoms pārdevējiem.


Nosūtījis: Lilita (lilizu@yahoo.com)
otrdiena, 2005. gada 29. novembris 10:15:58

Zaļie risinājumi vienkārši ir ķēpīgi... Un paši zaļie darītāji mūžam aizņemti - nu vot izstāstiet, kā lai es dabonu labu dabīgo krāsu istabai, ja nekādi nevaru sadabūt kādu, kas man to varētu sajaukt:(((

Līdzīgi kā ir Kristīgo uzņēmēju kontaktu katalogs, vajadzīgs zaļo uzņemēju un pakalpojumu kontaktu katalogs. Citādi izzīd kauču no pirksta... un tik un tā ņem veikalā rodamo risinājumu.


Nosūtījis: Didims (didims@apollo.lv)
pirmdiena, 2005. gada 28. novembris 23:31:12

> Zalais Kurmis

moš pačuksti, ko esi iesācis, varbūt varam dalīties pieredzē?

Es ar tākābūtu ķēries pie mājas būvniecības


Nosūtījis: Didims (didims@apollo.lv)
pirmdiena, 2005. gada 28. novembris 23:28:24

Mana doma ir, ka zaļie risinājumi šķiet "dārgi", jo pārsvarā tie ir labi aizmirsts vecais, kas tomēr nav tā "lēti" vai vienkārši paņemami no plaukta un gatavi lietošanai. Iespējams, ka tie nav tik izplatīti, jo iespējams, ka tie liek domāt varbūt pat nedaudz saspringt, lai mainītu kau vai attieksmi pret lietām un dzīves uztveri, nemaz jau nerunājot par savu apkārtni un sevi pašu.


Nosūtījis: Zalais Kurmis
pirmdiena, 2005. gada 28. novembris 20:15:38

Nu ne visi dabīgie materiāli ir dārgi. Pirmkārt vajag izmantot fantāziju un nevis skatīties veikalā cenas atšķirību logam plastmasas vai koka rāmī. Iestrādes jau ir jaudīgas, bet kad pabeigšu savu māju, došu ziņu. Un tā nebūs nekāda kurmja māja... :)


Nosūtījis: Ernesto
otrdiena, 2005. gada 22. novembris 22:38:31

Viss jau it kā pareizi...un dārgi:( Jumtam tomēr uzliku bituma šindeļus, jo niedres, kas tā ļoti patīk, pavisam nevaru atļauties. Mierinu ar domu, ka šindeļi vismaz sakūst kopā un nebojājas jumts. Kāpēc zaļie risinājumi ir dārgi? Ja būtu lēti, cilvēki tos ķertu nevis ko indīgu.