Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Gaisa putns Svīre

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: Lyddy (87fci1eejf7@yahoo.com)
pirmdiena, 2014. gada 3. martā 23:23:48

Quotes Chimp could be pressured to pay the difference out of your own pocket if the wounded man (or his or her attorney) determines to pursue you in tribunal. Under a single-limit coverage, yet, you would have less because your policy contract would be more productive to worry about. Most of your indebtedness coverage could be applied to the severely casualty, $300,000 in our example, which the sufferer might be willing to take as payment in full. At the very least, the sum of money you could be pushed to take out of your own wallet would be significantly less than under the schism-limit format.


Nosūtījis: Eloisa (wjqxa9dy8x@yahoo.com)
pirmdiena, 2014. gada 10. februārī 19:16:38

Hey, subtle must post! Great name. middle guaranteed issue insurance life bestlifeinsurpolicy.com insurance health mental comparehealthinsur.com compare insurance health heliomeds.com be your


Nosūtījis: Līga Vaidere (ligavaidere@inbox.lv)
sestdiena, 2013. gada 18. maijā 19:06:05

Šogad strazdiem bērni Saulkrastos izšķīlās vēlāk,tikai 16.05.varēja sākt dzirdēt to sīkai balstiņas.17.maijā atlidoja svīres un nekavējoties ielidoja divos savos iepriekšejo gadu būrīšos.Strazdi mēģināja aizstāvēt savus bērnu, bet diemžel svīres bija stiprākas un nekaunīgas.Līdz ar to divi perējumi ir gājuši bojā.Bija žēl noskatīties kā strazdu pāri sēdēja pie savām zaudētajām mājām.Nemaz tik jaukas tās svīras nav.


Nosūtījis: Ksneps (ksneps@inbox.lv)
trešdiena, 2007. gada 18. jūlijs 23:28:38

Paldies par vērtīgo un detalizēto informāciju!

P.S. Manai svīrei paveicās, jo izglābu no kaķa zobiem. Tagad jau ēd mušu kāpurus un mazliet dzer arī ūdeni. Ceru, ka izdosies atgriesties debesīs, lai pievienoties savām māsām un brāļiem.