Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Jaunums Latvijā – «Logona Herbal» dabīgās matu krāsas

 

«Logona Herbal» ir 100% dabīgas matu krāsas – ideālas, lai dabai un veselībai draudzīgākajā veidā piešķirtu matiem dzīvīgāku toni vai pilnībā mainītu ierasto matu krāsu.

«Logona Herbal» sastāvā ir tikai augu – ekoloģiski audzētas hennas, valriekstu čaumalu, rabarbera un kumelītes – krāsvielas, kas nokrāso matus saudzīgi un dabiskā tonī. Vienlaikus šie ekstrakti arī stiprina matus un piešķir tiem apjomu, kuplumu. Kviešu proteīns un džodžobas eļļa matus baro un nogludina to zvīņaino virsmu – mati kļūst spoži un veselīgi.

«Logona» matu krāsās nav sintētisko krāsvielu, smaržu un konservantu, nav tādu agresīvu sastāvdaļu kā amonjaks un balinātāji. «Logona Herbal» nebojā matu struktūru – jaunā matu krāsa rodas, kombinējoties uzklātajam augu krāsas slānītim ar tam cauri starojošo jūsu dabisko matu pigmentu.

«Logona» matu krāsas ir ilgnoturīgas – efekts saglabājas 4-8 nedēļas.

Pieejamas divu veidu «Logona Herbal» krāsas – pulverveida un krēmveida – kopumā vairāk nekā 10 dažādos toņos.

Pulverveida krāsas vispirms jāiejauc verdošā ūdenī. Lai iegūtu intensīvāku nokrāsu, varat izmantot arī melnās tējas vai kafijas uzlējumu. Jūs varat kombinēt divu vai trīs pulveru maisījumu un nokrāsot matus tonī, kāds būs tikai un vienīgi jums.

Krēmveida krāsas ir jau gatavas lietošanai – vienkārši izspiediet no tūbiņas un uzklājiet matiem. Tās padara krāsošanas procesu ātrāku un ērtāku. Krēmveida krāsas būs piemērotākas sirmu matu krāsošanai, kā arī ataugušo matu sakņu piekrāsošanai.

Lai krāsa klātos vienmērīgi un būtu noturīga, matus ieteicams vispirms izmazgāt ar «Logona Color Plus» līdzekli. Tas satur zaļos mālus, kas dziļi attīra matus no veidošanas līdzekļu paliekām un netīrumiem, un bērza lapu ekstraktu, kas paspilgtina jaunās krāsas toni.

Pēc krāsošanas matu izskalošanai šampūna vietā lietojiet «Logona Color Condicioner» – krāsa būs košāka un mati mirdzošāki. Diždadža sēklu eļļa, cukurbiešu betaīns un kviešu proteīns kondicionē matus un atjauno krāsas intensitāti, lietojot šo kondicionieri pēc turpmākajām matu mazgāšanām.

Jūs varat atsvaidzināt jauniegūto matu krāsu arī ar bezkrāsas hennu – tik bieži, cik vien vēlaties! Tā piešķir matiem veselīgu spīdumu un kuplumu, palīdz mazināt blaugznas un pārlieku matu taukošanos.

Lai skaisti, kupli mati veselīgi mirdzošā krāsā sniedz jums patiesu prieku un pārliecību par savu izskatu!

 

«Logona Herbal» matu krāsas pieejamas veikalos «Biotēka» Rīgā – Cēsu ielā 12 un Šķūņu ielā 12/14. Sīkāka informācija: http://www.bioteka.lv