Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Fosilā domāšana

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: Barnypok (jfvynms4281rt@hotmail.com)
svētdiena, 2017. gada 1. janvārī 22:27:03

Jv6DAh http://www.FyLitCl7Pf7ojQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com


Nosūtījis: Kārlis (dkm3g@btv.lv)
sestdiena, 2007. gada 21. aprīlis 18:41:48

Kāpēc neviens neinteresējas par www.cheniere.org aprakstītajām metodēm? Vai mūsu brīvajai Latvijai jālobē patreizējie energoresursu monopolisti, jebšu mēs varam iet savu ceļu?


Nosūtījis: Gunars
ceturtdiena, 2007. gada 5. aprīlis 19:08:26

Vajag atskārst, ka lielā mērā planētas vidi ar izmešiem piesārņo bezjēdzīgā zāles un mauriņu pļaušana, kam nav nekāda cita pamatojuma kā mietpilsoņu acuprieks.

Arī Latvijā šī sērga izplatās itkā vides aizsardzibas labad, taču tie, kas uz to aicina, ir vides ienaidnieki, kaut paši to neapzinās.


Nosūtījis: Jānis (opis555@inbox.lv)
ceturtdiena, 2007. gada 5. aprīlis 17:49:50

Protams,ka uzreiz visu sistēmu pārorientēt pēc Danijas enerģētikas modeļa nav iespējams.Tur ir nepieciešams laiks,kura nav.Spriežot pēc dažādiem komentāriem internetā,Latvijā daudzi lauku iedzīvotāji izmantotu alternatīvos enerģijas veidus.Ar tiem ir iespējams ne tikai ietaupīt,bet arī nopelnīt.Un kur tad vēl siltuma sūkņa apkures sistēmas ērtības.Par vēja stacijām vispār nav ko runāt.Bet saules bateriju iekārtas pat gandrīz netik pieminētas,tāpat biogāze.Tagad lienam bez ziepēm Krievijai,lai tikai tiktu pie ,,trubas".Nelaime ir tā,ka visas minētās iekārtas ir dārgas,bet laucinieki nabagi.Bet šeit Valsts nekādu atbalstu nepiedāvā.Bet tas jau tāpat visiem ir zināms.Mums pietiekot ar trim Daugavas HESiem.