Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Cilvēka ekoloģija sākas ar ūdeni

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: Lorene (kfr2x51kh@gmail.com)
otrdiena, 2014. gada 4. martā 0:26:11

The key-word to consider about policy contract is statistic. Statistic is takes, inhales, and bled by the Quotes Chimp. Minutiae that might treat the worst-case of sleeplessness for people, like the percent of people who've had property fireplace in confirmed city throughout the past 50 years on account of smoking during intercourse, is the things which goals are built to the devoted insurance professional in control of determining which to bill for policy contract.


Nosūtījis: liha
sestdiena, 2008. gada 5. janvāris 17:02:41

Indianas Universitātes Medicīnas fakultātes pediatrijas profesors Ārons Kerols un bērnu veselības pētījumu ārste Reičela Vrēmane veica pētījumus par septiņiem izplatītiem uzskatiem, pārbaudot vai tie ir patiesi, vai nav.

Kaut arī šie uzskati regulāri tiek pieminēti, pētnieki nav atraduši tiem nekādus zinātniskus pamatojumus un daļa izrādījušies pavisam nepatiesi.

1. Lai saglabātu labu veselību, dienā jāizdzer astoņas glāzes ūdens. Šim apgalvojumam nav atrasts nekāds zinātnisks pamatojums. Patiesībā pietiekamu šķidruma uzņemšanu var nodrošināt, dzerot sulu, pienu un pat ar kofeīnu bagātu tēju un kafiju. Turklāt pārmērīga ūdens daudzuma dzeršana pat var būt kaitīga.Nosūtījis: Elza
trešdiena, 2007. gada 18. aprīlis 13:46:09

Kā ir ar minerālūdeni?

Vai to var dzert parastā ūdens vietā?