Elektriskais velosipēds

Dabiski masāžas un vannošanās produkti
 

Elektriskais velosipēds

Klusi un pat neiesvīstot pa pilsētas un lauku ceļiem var pārvietoties ar velosipēdu, kas papildus aprīkots ar elektromotoru un akumulatoru, jeb e-velosipēdu. Elektromotors palīdz bez niknas pedāļu mīšanas tikt uz priekšu, pārvarēt kāpumus un arī ceļa posmus bez asfalta seguma, kā arī braukt lielus attālumus. Tā kā uz e-velosipēdu attiecas tie paši ceļu satiksmes noteikumi, kas uz parasto velosipēdu, ar velobraucēja tiesībām un bez maksājuma par mopēda OCTA apdrošināšanu varam izmantot motorizētu transportlīdzekli. E-velosipēda akumulatoru var uzlādēt tikpat vienkārši, cik mobilo telefonu, t.i., no parastās kontaktligzdas, un pilnībā iztukšota akumulatora uzlādei nepieciešamas aptuveni 4-6 stundas un 0,5 kWh elektroenerģijas (5 sant.).

E-velosipēdu varat nopirkt SIA «AV transports», kas ir «Bicicletas Monty S.A.» (Spānija) e-velosipēdu izplatītājs Baltijas valstīs jau septiņus gadus. Piedāvājumā dažādu izmēru un rāmju konstrukciju e-velosipēdi; cenas, sākot no Ls 250.

Sīkāka informācija: SIA «AV transports» mājaslapā http://www.av.lv, mob. tālr. 29585848, tālr. 66662024.

«Riffi» – dabiskam vannošanās, mazgāšanās un masāžas efektam!

«Riffi Karl Förster GmbH» dibināts 1862. gadā Vācijā un joprojām ir Fērsteru ģimenes uzņēmums, kas jau 150 gadu ražo dabiskus masāžas un vannošanās produktus un aksesuārus. Lai garantētu to, ka masāžas cimdiņš vai josta nebūs piesātināta ar lauksaimniecības ķimikāliju atliekām, «Riffi» visas tekstilšķiedras nevis iepērk, bet gan ražo paši – sadarbojoties ar ārstiem un dermatologiem, stingri kontrolējot kvalitāti un, protams, maksājot strādniekiem godīgu algu. Neviena izstrādājuma pārbaudēs netiek izmantoti dzīvnieki. Visi pārstrādes un ražošanas procesi ultramodernajā ražotnē atbilst visstingrākajām vides aizsardzības un ekoloģijai draudzīgas saimniekošanas prasībām.

«Riffi» dabiskie sūkļi tiek ievākti Egejas jūrā un Karību salu krastos pēc īpašas tehnoloģijas, kas nodrošina, ka tajā pašā vietā pēc laiciņa izaugs atkal jauns koraļļu sūklītis. Pareizi lietojot un kopjot, viens šāds «Riffi» sūklis var kalpot pat 10 gadu!

Masāžas jostas un cimdi izgatavoti no biokokvilnas, kas plūkta ar rokām, no lina, bambusa vai sizala šķiedrām. Šie produkti piemēroti gan sausas, gan mitras ādas apstrādāšanai – tas ir gan pīlings, gan dziļa poru tīrīšana, gan masāža un pretcelulīta līdzeklis bez kosmētikas palīdzības! Asāku izjūtu cienītājiem – brūnā linu josta ar cilpiņām, pret celulītu – masāžas suka-cimds ar sizala sariņiem, maigākiem pieskārieniem vai sejai – šenile tehnikā izgatavotais kokvilnas cimdiņš vai kokvilnas cimdiņš ar linu svītriņām, augu- mam – cimds vai masāžas josta ar dabiski antibakteriālām bambusa šķiedrām, masāžas suka garā koka kātā – lai arī mugura ir noberzta kā nākas, matiem – sukas no zirgu astriem, papēžiem – baltās lavas pumeks.

«Riffi» produktus varat iegādāties «Biotēkās», un to cena – sākot no Ls 2,10 līdz Ls 11,10. •